Wizyta młodzieży z Lindow.
Cezary Mucha, 2015 Jan 13, 20:15

W ostatnim tygodniu lipca z odwiedzinami zawitała do nas młodzież z Lindow. Goście zakwaterowali się w świetlicy wiejskiej.

Podczas odwiedzin młodzież zwiedzała okoliczne atrakcje turystyczne w naszej okolicy.

Poniżej mała relacja z tej wizyty.

 

 


TŁUMACZENIE JEMIOŁOWSKIEJ STRONY NA JĘZYK NIEMIECKI.
Cezary Mucha, 2013 Nov 29, 09:04

Przyjazd młodzieży z Niemiec.
Cezary Mucha, 2013 Jan 30, 20:05

Podczas tegorocznych wakacji po raz kolejny odwiedziła nas młodzież z Powiatu Lindow. W ramach tego spotkania prowadzono spotkania kulturalne, warsztaty plastyczne. Poniżej mała relacja fotograficzna z tego kilkudniowego spotkania.

Nasza młodzież w ramach wymiany pojechała do GRANZE.  Młodzież będzie tam uczestniczyła w warsztatach artystycznych do piątku. Niebawem relacja z tej imprezy.


10 lat współpracy Jemiołów - Banzendorf.
Cezary Mucha, 2011 Sep 08, 19:44

W dniu 13.08 w miejscowości Banzendorf odbyła się uroczystość z okazji dziesiątej rocznicy współpracy Jemiołów -  Banzendorf.

Uroczystość poprzedziła parada, po paradzie odbyła się część oficjalna na której podsumowano całokształt naszej wymiany partnerskiej. Wymieniono się drobnymi okolicznościowymi pamiątkami. Cała uroczystość zakończyła się wspólnym biesiadowaniem przy muzyce do późnego wieczora.

Z tygodniowym wyprzedzeniem młodzież z Jemiołowa pojechała na Plener Artystyczny do Banzendorf.

>>> Mały film z pobytu w Banzendorf

 


Wizyta w Banzendorf.
Cezary Mucha, 2011 Aug 15, 14:45

W dnach 1-3 maja gościliśmy z kolejną wizytą w naszych zaprzyjaźnionych miejscowościach Banzendorf Lindow. Wizyta była bardzo owocna  i ciekawa. Uczestniczyliśmy w święcie Podniesienia Drzewa - otwarcie wiosny.  W czasie wizyty pokazano nam tresurę psów, uzgodniono dalsze szczegóły naszych najbliższych spotkań w sierpniu, wrześniu. Dla naszych gospodarzy podarowaliśmy pamiątkowe tabla z fotografiami z Jemiołowa. Zwiedziliśmy mini zoo, kościół w Banzendorf. Uczestniczyliśmy w festynie w Lindow. Festyn związany był z rozpoczęciem sezonu wędkarskiego. Spotkaliśmy się na kawie z nowo wybranym Burmistrzem Lindow, na którym otrzymaliśmy zapewnienie o dalszej współpracy. Poniżej parę fotografii z Banzendorf oraz Lindow. W Banzendorf mieści się Banzendorfer-Kulturscheune miejsce w którym odbywają się liczne koncerty prowadzone przez Państwo Köpcke. Poniżej Link ze stroną w którym znajduje się program imprez. Pan Köpcke występować będzie w Łagowie 11-ego Września. 

banzendorfer-kulturscheune 

 


Mapa okolic Banzendorf

Banzendorf - Lindow Galeria

Dożynki u naszych przyjaciół z Banzendorf.
Cezary Mucha, 2011 Jan 03, 12:55

W ramach współpracy międy wsiami Jemiołów - Banzendorf z wizytą w Banzendorf przebywali predstawiciele z Jemiołowa na dożynkach.

Poniżej mała relacja zdjęciowa z tej uroczystości.


Artykułów: 15 na 3 stronach
1 2 3

Copyright ©2007-2008 jemiolow.net | All Rights Reserved
Hosting J@chhu
Valid XHTML 1.0 Strict