Ćwiczenia z ratownictwa na lodzie
Michał Rudolf, 2016 Feb 01, 08:13

W dniu 17.01.2016r. nasza jednostka brała udział w ćwiczeniach z ratownictwa lodowego nad jeziorem Niesłysz w Niesulicach. Ćwiczenia zorganizowała Komenda PSP ze Świebodzina oraz WOPR  Zielona Góra.  Brały w nich udział wszystkie jednostki Powiatu świebodzińskiego włączone do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego. 

Była to świetna okazja do przetestowania naszych nowych kombinezonów ratowniczo –lodowych, które nabyliśmy pod koniec ubiegłego roku.

Zdały egzamin! ;)ZAJĘCIA DDP -
Michał Rudolf, 2016 Feb 01, 08:11

Kolejne zajęcia DDP za nami. Mali Strażacy jak zwykle dopisali, frekwencja na 100%. Mało tego, przybyli nam nowi chętni, gotowi na strażacką przygodę. Opowiedzieliśmy sobie o zagrożeniach związanych z okresem wakacyjnym i o tym jak ich unikać. Mali druhowie bardzo aktywnie odpowiadali na wszystkie pytania. Dostali też drobne upominki w postaci odblasków i latarek. Potem wspólnie zajadaliśmy się pyszną kiełbaską z grilla. Dziękujemy za mile spotkanie i zapraszamy na kolejne niebawem. Do zobaczenia!!!


Zajęcia DDP - 16.08.2015
Michał Rudolf, 2016 Feb 01, 08:11

Kilka fotek z ostatniego spotkania DDP.  

Mali druhowie mieli okazje po raz pierwszy zaprezentować się w nowych czapeczkach oraz kamizelkach z naszym logo. Dziękujemy Zarządowi OSP Jemiołów oraz prywatnym sponsorom za wsparcie!

Już dziś (środa 19.08.2015) zapraszamy na kolejne zajęcia na godzinę 18.00


OSP Jemiołów prace przy pojazdach.
Cezary Mucha, 2015 Dec 29, 08:45

W dniu 17.01.2015r. dzięki zaangażowaniu naszych druhów udało się wykonać kilka udoskonaleń w naszych wozach.
Na GCBA Jelcz - 3 wysuwane tace na sprzęt.
Na GBA Star - wysuwana taca, nowe oświetlenie schowków, oświetlenie robocze wokół samochodu, nowe lampy wsteczne.
Dziękujemy za poświęcony czas!

Zapraszamy do wpłaty 1% na rzecz OSP Jemiołów z podatku.


OSP Jemiołów Women.
Cezary Mucha, 2015 Dec 29, 08:43

12 kwietnia na Poznańskiej Malcie odbył się 8 półmaraton Poznański. Parę minut przed godziną dziesiątą , w końcu po kilku telefonach odnalazłyśmy się w 8500tys tłumie . Poranek był chłodny , wiec zaczęłyśmy rozgrzewkę . Małymi krokami podchodziłyśmy do startu z sektoru B. Wystartowałyśmy z uśmiechem na twarzy . Po pierwszych pięciu kilometrach nasze nogi przyzwyczaiły się do biegu , i prowadziły nas same  Następna piątka cały czas w tłumie . Uśmiechy ludzi i krzyki kibiców dodawały siły do dalszego biegu. Około 10 kilometra ,przy ulicy Hetmańskiej i Rolnej czekała na Nas rodzina , i przyjaciele ,którzy także głośno kibicowali ( aż się łezka w oku zakręciła ) Punkty żywieniowe ,co pięć kilometrów i super grające kapele dodawały powera . Na około 17 km , poczułyśmy ból nóg , ale nie na tyle aby przerwać półmaraton . Dałyśmy radę , dobiegłyśmy do mety .  Byłyśmy szczęśliwe zakładając medale. Nasz średni czas to 2,20 . Za rok oczywiście startujemy również . Choć nie ukrywamy że chodzi Nam po głowie maraton .  Teraz tydzień na regeneracje i wracamy do treningów po naszych pięknych Jemiołowskich i Łagowskich terenach . W czerwcu startujemy w Międzyrzeczu , Łagowie na 10 km . Zapraszamy wszystkich , którzy chcą poprawić swoją kondycję , lub tak jak my rozpocząć przygodę z bieganiem. Zachęcamy do śledzenia Naszej strony na fb Jemiołów Biega ( trzeba dołączyć do grupy ) Na bieżąco będziemy informować o spotkaniach biegowych .

Tekst zredagowały Monika i Magda.


Ćwiczenia OSP
Cezary Mucha, 2015 Dec 29, 08:36

Dnia 14.05.2015 nasza jednostka brała udział w ćwiczeniach na terenie Nadleśnictwa Świebodzin w okolicach miejscowość Czyste. Celem ćwiczeń, między innymi było doskonalenie działań na terenach leśnych oraz praca z elektronicznym systemem nawigacji i doprowadzania do pożarów. W działaniach brały udział wszystkie jednostki z Gminy Łagów oraz jednostki Kompani Gaśniczej z Powiatu świebodzińskiego.Artykułów: 24 na 4 stronach
1 2 3 4

Copyright ©2007-2008 jemiolow.net | All Rights Reserved
Hosting J@chhu
Valid XHTML 1.0 Strict