Jemiołów Cup 2016
Cezary Mucha, 2016 Aug 09, 21:18

W niedzielę, 7 sierpnia, w Najpiękniejszej Wsi Lubuskiej 2016, odbyła się szósta edycja turnieju piłkarskiego zorganizowanego przez miejscową społeczność o Puchar Jemiołowa. Tradycyjnie w zawodach uczestniczą zespoły z gminy Łagów i jeden zaproszony z zewnątrz. W tym, roku gościły drużyny mężczyzn i kobiet z Gubina.

 

https://www.facebook.com/dzienzadniem/?pnref=story

 

Pięć lat temu Jerzy Ostrowski skrzyknął młodzież, z którą zorganizował pierwszą imprezę piłkarską. Każda następna jest coraz bardziej udana. 

Piłka nożna W szóstej edycji turnieju spotkały się zespoły z łagowskiej gminy - Błękitni Toporów, Brunatni Sieniawa, Iskra Łagów i Mgła Jemiołów - z drużynami Esqadra Gubin i Pumy Gubin. 

VI edycja turnieju piłkarskiego o Puchar Jemiołowa W minioną niedzielę trener Jerzy Ostrowski i jego młodzi przyjaciele z zespołu Mgła Jemiołów goscili drużyny piłki nożnej na dorocznym turnieju Jemiołów Cup 2016. 

Na murawie nowo zbudowanego boiska kibice zobaczyli (na zdjęciach od lewej i od góry w dół): Brunatnych Sieniawa i Mgłę Jemiołów, Iskrę Łagów i Esqadrę Gubin, Pumy Gubin i Błękitnych Toporów, a także trójkę sędziowską z Podokręgu LZPN Świebodzin w składzie: Waldemar Szczepanek, Anna Topolska (z lewej) i Katarzyna Hoffmann. Imprezę trudno wyobrazić sobie bez Ireny Łużyńskiej (na zdjęciu z lewej w środkowym rzędzie) i sołtysa Stanisława Muchy (o turnieju wypowiada się w filmiku na naszym profilu FB). 

Wyniki końcowe turnieju:
 

1. Błękitni 10 (11:6), 2.Iskra 8 (10:3), 3. Mgła 6 (11:7), 4. Brunatni 4 (4:9), 5. Esqadra 0 (6:17) 

Najlepszym zawodnikiem wybrano Przemysława Lewandowskiego z Mgły; bramkarzami: Bartosza Dąbrowskiego z Toporowa i Piotra Galasa z Jemiołowa; po 6 goli zdobyli: Kajetan Ślusarek (Mgła) i Mateusz Karmelita (Błękitni).=

Copyright ©2007-2008 jemiolow.net | All Rights Reserved
Hosting J@chhu
Valid XHTML 1.0 Strict