Piszą o nas.
Cezary Mucha, 2018 Jul 29, 20:40

Lubuski Piknik Zdrowia w JEMIOŁOWIE.
Cezary Mucha, 2018 Jul 23, 21:29

Lubuski Piknik Zdrowia 

 

Kto sądzi, że to będzie najmniejszy z lubuskich Pikników Zdrowia i Profilaktyki, na pewno jest w błędzie. Jemiołów - owszem - jest najmniejszą lokalizacją naszych prozdrowotnych imprez. Ale zagęszczenie atrakcji na metr kwadratowy będzie tu zdecydowanie największe! Będzie nie tylko zdrowo, ale też bardzo aktywnie! 


W niedzielę odbył się w Jemiołowie "LUBUSKI PIKNIK ZDROWIA" organizowany przez Urząd Marszałkowski
To wielkie wyróżnienie dla naszej wsi. 👍
Frekwencja dopisała za co serdecznie dziękujemy 😀
Oprócz bezpłatnych badań lekarskich było wiele atrakcji .
Wystąpiły jemiołowskie dzieci z spektaklem " Witaminowe Wojsko", kultowy kabaret bez nazwy "JEMIOŁOWSKIE SPA", zespół taneczny Och, akordeoniści, młodzi strażacy.
Pokazaliśmy się z najlepszej strony 👌
Można było skosztować lokalnych specjałów, sera, chleba ze smalcem, miodu, wiejskich jajek, pieczonego ziemniaka i ciasta przygotowanego przez jemiołowskie gospodynie.
Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za pomoc w organizacji wydarzenia👏👏👏

Dokładnie dziesięć lat temu ......
Cezary Mucha, 2018 Jul 11, 13:14

http://swiebodzin.naszemiasto.pl

http://www.jemiolow.net/herb_jemiolowa_nasza_droga_do_herbu,46.html

Dokładnie dziesięć lat temu dawniejsi i ówcześni mieszkańcy powitali się na spotkaniu integracyjnym, zorganizowanym z okazji przyjęcia herbu wsi i otwarcia symbolicznej kuźni w miejscowym skansenie maszyn rolniczych.Rozpoczęcie wakacji w Jemiołowie.
Cezary Mucha, 2018 Jun 27, 14:38

Małe "Jemiołuszki" tak właśnie rozpoczęły wakacje! Nawet ten przelotny deszcz nie popsuł nam zabawy! Życzymy wszystkim miłych, pogodnych ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji!
PS. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w organizację imprezy.


Podziękowania za pokaz w OSP i skansenie.
Cezary Mucha, 2018 Jun 18, 12:15

W imieniu dzieci z grupy "Słoneczka" i "Motylki" z Publicznego Przedszkola nr 6 w Świebodzinie oraz ich wychowawczyń składamy podziękowania pracownikom Ochotniczej Straży Pożarnej w Jemiołowie: Pani Iwonie, Panu Michałowi i Panu Zdzisławowi za miłe przyjęcie nas w dniu 14. 06. 2018, za umożliwienie poznania zawodu strażaka z bliska, ciekawe opowieści oraz zaprezentowanie sprzętu i wozów strażackich. Życzymy Wam, by pomoc drugiemu człowiekowi zawsze była dla Was źródłem satysfakcji. Podziękowania kierujemy również do Pana Mirosława Chochoła za poświęcony czas i możliwość zwiedzenia kuźni. 


Konkurs NIVEA.
Cezary Mucha, 2018 May 15, 08:37

Bardzo prosimy o wsparcie w postaci Państwa głosów! Dziecięca Drużyna Pożarnicza OSP Jemiołów zgłosiła się do programu "Podwórko Talentów NIVEA". Wygrajmy razem nowy plac zabaw!!! Głosujcie na Łagów - lokalizacja Jemiołów!!!

>> głosowanie


Artykułów: 159 na 27 stronach
5 6 7 8 9 10 11 12 13

Copyright ©2007-2008 jemiolow.net | All Rights Reserved
Hosting J@chhu
Valid XHTML 1.0 Strict