Piszą o nas.
Cezary Mucha, 2018 Mar 16, 15:18

Lubuskie Bony Rozwojowe.
Cezary Mucha, 2018 Mar 12, 14:30

 

 

 Dofinansowanie szkoleń i usług doradczych - konsultacje mobilne dla przedsiębiorców  w Urzędzie Gminy Łagów.Przyjdź dowiedz się jak zdobyć 35 000 zł na szkolenia w Twojej firmie.

Zapraszamy na mobilne spotkanie konsultacyjne dla przedsiębiorców zainteresowanych dofinansowaniem szkoleń, studiów podyplomowych i innych usług rozwojowych.

Przyjdź dowiedz się jak zdobyć 35 000 zł na szkolenia w Twojej firmie.

Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej  zaprasza na spotkanie konsultacyjne dotyczące  największego projektu na dofinansowanie szkoleń i doradztwa dla przedsiębiorców z południowej części województwa lubuskiego pn. „Lubuskie Bony Rozwojowe w subregionie zielonogórskim”, które odbędzie się 15 marca 2018 roku, w godzinach 10.30-12.30, w salce konferencyjnej Urzędu Gminy Łagów (Łagów,  ul. 1 Lutego 7).   

 

Dofinansowanie szkoleń, kursów czy studiów dla pracowników i właścicieli lubuskich firm może wynieść aż do 80% kosztów usług rozwojowych (szkolenia, e-learning, studia podyplomowe, doradztwo, mentoring, facylitacja, coaching, egzamin).

Jeśli chcą Państwo podnieść swoje kompetencje, dopasować kwalifikacje swoich pracowników do swoich potrzeb lub mają pomysł na rozwój firmy poprzez szkolenia i nie wiedzą jak je sfinansować, to spotkanie jest właśnie dla Państwa.

Podczas konsultacji, przedsiębiorcy będą mogli uzyskać informacje o szczegółach projektu, o tym kto i na jakich zasadach może skorzystać z dofinansowania, a także skorzystać z indywidulanych konsultacji w zakresie wypełniania formularza zgłoszeniowego oraz funkcjonowania i poruszania się po Bazie Usług Rozwojowych.

Do udziału w konsultacjach zapraszamy mikro-, małych i średnich przedsiębiorców.

Zapraszamy do kontaktu z konsultantem projektu, panią Aliną Piątyszek-Pych (nr kontaktowy: +48 533 322 619, adres e-mail: a.piatyszek-pych@opzl.pl).  

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie  2020.

 

 


Dzień Kobiet 2018.
Cezary Mucha, 2018 Mar 12, 09:01

 

 

Dzień Kobiet w Jemiołowie. 

Dziś świętowaliśmy w naszej świetlicy Dzień Kobiet. Oprócz masy życzeń, kwiatów i słodkości dla naszych kochanych Pań nie zabrakło też nutki humoru w wykonaniu naszych Panów ;). Dzisiejsze spotkanie było również idealną okazją aby złożyć życzenia naszemu wspaniałemu Sołtysowi Stanisławowi Mucha z okazji przypadającego na dziś Dnia Sołtysa :) 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie!

A oto filmik z debiutu naszych "kabaretowych panów"

Jemiołowski Kabaret Bez Nazwy


Ferie 2018 za nami.
Cezary Mucha, 2018 Feb 27, 09:12

Ferie w JEMIOŁOWIE obfitowały w wiele atrakcji. Dzieci i dorośli uczestniczyły w takich wydarzeniach jak:

- ognisko z podchodami,

- wyjazd na termy maltańskie, 

- turniej tenisa stołowego,

- wieczór gier planszowych, 

- szkolenie przedmedyczne dla osób dorosłych i dzieci.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i organizację tych wydarzeń.

 


Zabawa karnawałowa.
Cezary Mucha, 2018 Feb 09, 10:24

Kolejny Bal Przebierańców już za nami!!! Byliście świetni, gratulujemy pomysłowości i kreatywności w doborze strojów! Dzięki za wspólną zabawę. Do zobaczenia na kolejnej zabawie z tego cyklu.


Disco pizza party.
Cezary Mucha, 2018 Jan 23, 20:07

DiscoPizzaParty za nami! Pyszna pizza (Damian jesteś mistrzem!), świetna zabawa i super karaoke (brawo dla odważnych). Dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w organizację!


Artykułów: 160 na 27 stronach
7 8 9 10 11 12 13 14 15

Copyright ©2007-2008 jemiolow.net | All Rights Reserved
Hosting J@chhu
Valid XHTML 1.0 Strict